Dorpsoverleg Meijel

20-06-2012 - Project Peelbeeld wil Meijel weer als Peeldorp op de kaart zetten. Denk je mee?

Projectgroepen > Nieuws van: Natuur & Recreatie

Project Peelbeeld wil Meijel weer als Peeldorp op de kaart zetten. Denk je mee?

Stel: je loopt door Meijel. Waar herken je dan nog de bijzondere geschiedenis van ons dorp? Waar proef je nog de Peel, die Meijel vroeger aan alle kanten omsloot? Vrijwel nergens. Hoog tijd voor verandering dus! Met het project Peelbeeld willen we de Peelbeleving terug naar Meijel brengen.

Waarom? Omdat we Meijel weer als echt Peeldorp op de kaart willen zetten. Niet alleen om de toeristische kwaliteiten van ons dorp te versterken, maar ook om Meijel aantrekkelijker te maken voor inwoners en ondernemers.

Project Peelbeeld valt onder de werkgroep Natuur en recreatie. Prioriteit één is de herinrichting van de kern, daarna volgen meer acties om Meijel weer tot een echt Peeldorp om te toveren. Heb jij ideeën over hoe we de Peelbeleving terug naar de kern van Meijel kunnen brengen? Laat dan een hieronder een berichtje achter of stuur een mail aan secretariaat@dorpsoverlegmeijel.nl

Nieuws projectgroepen